Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190

Škola slučuje:
  • 1. Bohumín, Bezručova 190, 735 81 (základní škola,školní družina,výdejna)
  • 2. Bohumín Záblatí, Bezručova 170, 735 52 (základní škola,školní družina)
  • 3. Bohumín Záblatí, Na Pískách 70, 735 52 (mateřská škola,výdejna)
  • 4. Bohumín Záblatí, Tovární 427, 735 52 (mateřská škola,výdejna)

Mateřská škola Na Pískách

Telefonní čísla v MŠ

Specifiké činnosti v MŠ Na Pískách:

Plavání - zde .

Usměvavé lyžování - zde, pokyny k platbě - zde , nejčastější dotazy - zde .

Bruslení - zde .

Angličtina - zde .

Šachy do škol - zde .

Škola v přírodě - zde .

Metoda dobrého startu - zde .

Škola pracuje podle školního výchovného programu „ Žijeme spolu a poznáváme svět “. Ve výchovně vzdělávací práci vycházíme z mimořádného vybavení naší mateřské školy saunou a školní zahradou s dětským i dopravním hřištěm. Dlouhodobě se zaměřujeme na rozvoj pohybových aktivit a podpory zdraví dětí, s přihlédnutím k jejich individuálním potřebám. Neopomíjíme ale ani ostatní oblasti rozvoje dětí. V oblasti řečového vývoje pro dětí se špatnou výslovností, spolupracujeme s paní logopedkou. Rozvíjíme komunikativní schopnosti mezi dětmi i dospělými, poznávací schopnosti, představivost i fantazii dětí. Důležitou součástí práce zaměstnanců v naší mateřské škole je spolupráce s rodiči dětí, vzájemné pochopení a začlenění rodičů do činnosti školy.

Školní řád MŠ - přečtete zde .

Poplatky v mateřské škole

Úplata za předškolní vzdělávání dle platné směrnice:

děti v celodenním a polodenním provozu 390 Kč / měsíc

Prosíme rodiče

kdo si nahlásil prazdninový provoz o úhradu platby školného na měsíc červenec do konce měsíce května. Částka činí 156,- Kč .

Platbou nepotvrzená účast v prázdninové docházce uvolní místo náhradníkům z jiných mateřských škol.

Děti, které nebudou o prázdninách chodit do mateřské školy, školné na prázdniny neplatí!!! Platby proto po zaplcení školného na měsíc červen zrušte a znovu nastavte od 25.8.2018 na měsíc září. Upozorňuji, že děti v posledním roce před zahájením školní docházky mají bezúplatné, povinné předškolní vzdělávání.

Stravné v mateřské škole činí:

celodenní docházka
33,- Kč
odložená docházka
36,- Kč

Do mateřské školy jsou přijímány děti zpravidla od 3 let věku, nutné je potvrzení dětské lékařky, že dítě je schopno navštěvovat mateřskou školu a účastnit se jejího programu (saunování, plavání, pobyt ve škole v přírodě...) a zároveň, že je řádně očkováno. Zápis do mateřské školy je vyhlašován jednou ročně v jarních měsících (duben -květen), mimořádně lze děti přijmout jen v případě nenaplnění kapacity školy.

Hledejte pro své děti to, o čem jste přesvědčeni, že je pro ně dobré. Nebojte se navštívit různé mateřské školy a rozhodněte o tom, co je pro Vaše děti nejlepší. Při svém výběru můžete navštívit i naši mateřskou školu, rádi Vás u nás přivítáme. Srdečně zve kolektiv zaměstnanců mateřské školy v Bohumíně- Záblatí, Na Pískách 70.

Kontakty:

Mateřská škola Na Pískách 70, 735 52 Bohumín - Záblatí

výdejna - přihlašování a  odhlašování stravy (SMS)

• mobil: 731 130 731

Zápis do MŠ pro školní rok 2018/2019 se koná 10. 5. 2018

Zápis do mateřské školy probíhá v době od 8,30 do 15,00 hod.

Pozvánku čtěte - zde .

Den otevřených dveří v MŠ se koná  od 10.00 do 11.30 hod.

Pozvánku čtěte - zde .

ROZHODNUTÍ ŘEDITELKY ŠKOLY - ZDE

O přijetí k předškolnímu vzdělávání v Základní škole a Mateřské škole Bohumín Bezručova 190, příspěvková organizace

kontakty
1.8.2018 | Termíny prázdnin, volných dnů a třídních schůzek ve školním roce 2018/2019 najdete v sekci DOKUMENTY
23.7.2018 | Jídelníček pro MŠ na tento týden najdete v sekcích STRAVOVÁNÍ - JÍDELNÍČKY
29.6.2018 Nové fotky (Závěr školního roku 2017/2018) najdete v sekci FOTOGALERIE ZŠ a FOTOGALERIE ZŠ Záblatí.
27.6.2018 Nové fotky (Opékání párků a Poslední lekce v knihovně) najdete v sekci FOTOGALERIE ZŠ Záblatí.
22.6.2018 Nové fotky (S "Letadlem" do Afriky) najdete v sekci FOTOGALERIE MŠ Na Pískách.
20.6.2018 Nové fotky (Výlet ŠD s rodiči - Dolní Lomná) najdete v sekci FOTOGALERIE ZŠ.
19.6.2018 Nové fotky a videa (Dětský den a Na výletě mezi Šmouly) najdete v sekci FOTOGALERIE MŠ Na Pískách.
3.6.2018 Plány tříd na červen najdete v sekci MĚSÍČNÍ PLÁNY.
1.6.2018 Nové fotky a videa (Dětský den a Výlet - Paměťové instituce Praha) najdete v sekci FOTOGALERIE ZŠ.
31.5.2018 | Činnost školy v červnu 2018 najdete v sekcích AKCE a ŠD - Informace.
zpravodaj zpravodaj
kontakty